Aplikacja klub-wysokich.pl? Jest!

Cześć Żyrafki, jeśli zastanawialiście się czy będzie aplikacja mobilna Klubu Wysokich to mam super wiadomość! Obecna wersja serwisu klub-wysokich.pl działa zarówno w przeglądarce internetowej oraz w trybie aplikacji mobilnej. Wystarczy dodać stronę na pulpit swojego smartfona i cieszyć się z wygodnego korzystania z appki!

Aplikacja mobilna Klubu Wysokich, appka KW

Jak dodać stronę internetową jako aplikację mobilną.

To bardzo proste, nie wymaga dużo czasu a jednocześnie ułatwi Wam korzystanie z naszego portalu.

Aplikacja dla systemu Android:

1. Otwórz stronę klub-wysokich.pl na urządzeniu mobilnym w przeglądarce Google Chrome.
  2. Następnie rozwiń menu za pomocą ikonki pokazującej trzy kropki (prawy górny róg).
  3. Wybierz opcję “Dodaj do ekranu głównego”
  4. Dodana strona wyświetli się jako aplikacja na pulpicie smartfona.

Aplikacja dla systemu iOS:

1. Otwórz stronę klub-wysokich.pl na urządzeniu mobilnym w przeglądarce.
  2. Po jej otwarciu, w pasku narzędziowym naciśnij palcem ikonę udostępniania (ta pośrodku).
  3. W menu, które nam się pojawi szukamy i wciskamy “Dodaj do ekranu początkowego”.
  4. Zatwierdzamy i szukamy wśród aplikacji na pulpicie iPhona lub iPada.