W co się ubierać będąc wysoką kobietą? 6 porad od Klubu Wysokich!

Wysoki wzrost jest atutem, który my dziewczyny powinniśmy podkreślać. Niestety dużo wysokich kobiet ma kompleksy i problemy z dobieraniem odpowiednich stylizacji. Opowiem wam jak dobierać stylizacje w taki sposób, aby podkreślić Wasze zalety. Czas na rewizję szafy!

W co się ubrać będąc wysoką kobietą

Sukienki maxi

Ten typ sukienek wygląda zjawiskowo na wysokich kobietach, gdyż stworzony był specjalnie dla nich. Taka stylizacja wygląda bardzo kobieco.

Długie płaszcze

Kobiety w długich płaszczach wyglądają bardzo elegancko. Zachęcam do częstego sięgania po płaszcze, ponieważ wysokie kobiety wyglądają w nich bardzo atrakcyjnie.

Obniżona talia

Akcentowanie talii wydłuża nogi, dlatego starajmy się ją obniżyć, tym samym wymodelujemy biodra i zbilansujemy proporcje ciała.

Wielowarstwowość

W odróżnieniu od niskich, wysokie kobiety w takiej stylizacji będą wyglądać dobrze — nie “zgubią się”. Ponadto takie kreacje ujmują centymetry.

NIE dla spodni z wysokim stanem

Taki typ spodni tylko wydłuży wasze nogi, przez co będziecie wyglądać na jeszcze wyższe i ciało będzie wyglądało na mniej proporcjonalne. Wybierajcie spodnie prostych krojów.

Duże dodatki i małe dodatki

Wysoka kobieta powinna zadbać o proporcjonalność. Dlatego małe torebki i małe dodatki odpadają. Ale jeśli jesteś wysoka i szczupła, wtedy warto wziąć pod uwagę trochę mniejsze dodatki, aby akcesoria i typ sylwetki wyglądały spójnie.

Wielu stylistów zaleca noszenie ubrań w poziome paski, aby wizualnie ując centymetry. W mojej opinii, takie paski za dużo centymetrów wam nie zabiorą, ale na pewno dodadzą szerokości, co z kolei wygląda jako dodatkowe kilogramy do naszej sylwetki.