Bal 2020 - WPŁATY

Kazia • 1 miesiąc temu

🌼BAL BAL BAL BAL 🌼 TORUN 2020 PROSIMY O WPLATY REZERWACYJNE INFO zakładka FORUM Jeśli do 5/06 nie otrzymamy wpłat od 60 osób ,niestety balu nie będzie !!!! Rezerwacja jest przepustką do dalszych działań

1 miesiąc temu

BAL BAL BAL 2020 Osoby,które dokują wpłat proszone są o podawanie m.in. swojego NICK'a przy wpłacie. 5 osób nie możemy przyporządkować, a nie są nam znane pod swoim nazwiskiem. Na www.klubwysokich.pl na zielono lista osób bez NICK'a

1 miesiąc temu

BAL BAL BAL 2020 - WPŁATY Na dzień dzisiejszy wpłat rezerwacyjnych dokonało tylko 17 osób. Prosimy o zorganizowanie się i poważne podejście do tematu. Jeśli nie otrzymamy wpłat od co najmniej 50 osób - bal się nie odbędzie. Czas jest do 05/06/2020 W przyszłym tygodniu będą prowadzone rozmowy z prezydentem miasta Torunia.

1 miesiąc temu

BAL BAL BAL 2020 - WPŁATY Frekwencja wpłat zwiększa się - ale jeszcze nie jest to 50 osób Czas jest do 05/06/2020 Dziękujemy tym co już wpłacili :) Lista osób dostępna na forum www.klubwysokich.pl Na czerwono zaznaczone osoby ,które dokonały wpłat.

1 miesiąc temu

BAL BAL BAL 2020 - WPŁATY PRZYPOMINAJKA Dziś mamy 05/06/2020 Wpłacamy zaliczki w wysokości 100 zł Dziękujemy tym co już wpłacili :) Lista osób dostępna na forum http://www.klubwysokich.pl Na czerwono zaznaczone osoby ,które dokonały wpłat.