Tatry 16-22 sierpień
16 Sierpień 2014, Zakopane
Zdjęcie wydarzenia, plakat - Tatry 16-22 sierpień
Miejscowość: Zakopane
Data: 16 Sierpień 2014
Godzina: 9:0
Opis:Aby tradycji stało się zadość, ponowny sierpniowy wypad w Tatry :)


Zbieram chętnych na wyjazd 16-22 sierpnia. Cel: wędrowanie, nie imprezowanie Nocowanie w Białym Dunajcu Górnym (ulica Miłośników Podhala), cena za nocleg 15 zł.

Do kwatery dojedziemy busami i autobusami spod dworca PKS w Zakopanem - za jakieś 4 zł, lub z Krakowa (z dworca autobusowego) np. Szwargopolem- cena biletu 20 zł, a dla studenta 17zł. (przynajmniej tak było w zeszłym roku).Szlaki turystyczne do ustalenia.Na eskapady będziemy się wybierać z rana. Każdy dzień "wędrowny" będzie się zaczynał i ostatecznie kończył w Zakopanem (stamtąd będziemy wyjeżdżać do miejsc, z których będziemy wyruszać na szlaki). Busy kosztują 3-10 zł (w zależności od miejsca docelowego).Noclegi: cena jw: 15 zł/osobodoba. Pokoje 3 i 5-cioosobowe. W domku na każdym korytarzu (dwa piętra) jest łazienka i toaleta, a w poziomie parteru jest kuchnia i jadalnia - gdzie można sobie przygotować i zjeść posiłki.W pobliżu kwatery są dwa spożywczo-przemysłowe sklepiki (ok.5 min. drogi) oraz pizzeria. Spod miejsca noclegowego dojedziemy do Zakopanego busami różnych firm.Kto jest chętny na wyprawę? Piszcie, ponieważ muszę ogarnąć ilość miejsc noclegowych.

Acha. Żeby nie było jak to się często zdarza, przy zadeklarowaniu chęci pojechania w góry, będę prosić o zaliczkę 30 zł za nocleg.


==============


Jak dojechać do domku w Białym Dunajcu?

- Jadąc autobusem/busem z Krakowa trzeba wysiąść na przystanku Biały Dunajec Górny (od razu za mostem) - to będzie ostatni przystanek w Białym Dunajcu. Po wyjściu z autobusu trzeba iść dalej w tym samym kierunku, za moment skręcić w prawo w piaszczystą drogę. Po 2 min dojdzie się do ulicy Miłośników Podhala. Dalej trzeba kierować się na lewo, po ok. 3-4 min dojdziemy do gospodarstwa przy ul. Miłośników Podhala 30. I już :)

- Jadąc z Zakopanego: Trzeba wsiąść w bus który ma przystanek przed dworcem PKS, lub w autobus np. firmy Szwargopol z dworca PKS i pojechać do Białego Dunajca Górnego (pierwszy przystanek w Białym Dunajcu, zaraz za Poroninem). Po wyjściu z autobusu idziemy do przodu, przechodzimy przez jezdnię i od razu zobaczymy początek ulicy Miłośników Podhala. Musimy dojść do nr 30 (po lewej stronie).

=====================

Tatry 2012

https://picasaweb.google.com/109140676054820259980/Wszystkie?authkey=Gv1sRgCK-Z5Ie08OHlew


Tel. do Organizatorki : 504 300 142